Kupte si moji knihu, holomci!

Vietnamská rebélie

Nejkrásnější pohled na svět je ze sedla koně motorky. Jde o nejdobrodružnější, nejautentičtější a nejsvobodnější způsob cestování. Každou vteřinu jízdy vnímáš všemi svými smysly. Obklopující krásu vstřebáváš očima, ušima, nosem i povrchem kůže. Žádný přírodní element nezůstane nevstřebán, pocítíš každou nerovnost na silnici, každou kapku vody, každou vůni z přilehlého pole, každý závan mořského vzduchu, každý přímý sluneční paprsek. Jediným mantinelem, kam můžeš dojet nebo co všechno můžeš vidět a zažít, je tvé odhodlání. A taky trochu řídící schopnosti.

Holduješ volnomyšlenkářským filozofickým vtípkům? Nebojíš se bizarních historek, prozkoumávání nejmenších vietnamských vesniček, nejchudších oblastí, nejodlehlejších pláží, neobjevených přírodních krás a jiných míst, o kterých nemají tušení ani pisálci z Lonely Planet?

Pak je tohle ta správná kniha pro tebe!

Cover_Front_TheOne

Nazev svazku: Vietnamska rebelie
Pisar: Lukas Kloucek
Format: Doopravdicka papirova knizka 160 x 240 mm
Pocet stran: 176
Cena: 249 kacek (do poloviny zari jen 199)

Na mem poetickem blogu se rozdava radost, nic se tu neprodava. Nastesti si ale moji prvotinu muzete koupit v eshopu Motoroute. Predobjednat si ji za zvyhodnenou cenu je pak jeste lepsi napad, co si budeme povidat.


Kniha vyjde v pulce zari, lze vsak predobjednat uz nyni za snizenou cenu 199 Kc. Az kniha vyjde, bude stat 249 Kc.

Koupit ci predobjednat je mozno zde. V odkazu se take dozvite proc vlastne kniha vychazi, co vsechno v ni bude a co od ni ocekavat.

Pridej slovo do pranice

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>