Kupte si moji knihu, udelate mi radost!

Knihu Vietnamska rebelie je mozno koupit ZDE

Vietnamská rebélie

Nejkrásnější pohled na svět je ze sedla koně motorky. Jde o nejdobrodružnější, nejautentičtější a nejsvobodnější způsob cestování. Každou vteřinu jízdy vnímáš všemi svými smysly. Obklopující krásu vstřebáváš očima, ušima, nosem i povrchem kůže. Žádný přírodní element nezůstane nevstřebán, pocítíš každou nerovnost na silnici, každou kapku vody, každou vůni z přilehlého pole, každý závan mořského vzduchu, každý přímý sluneční paprsek. Jediným mantinelem, kam můžeš dojet nebo co všechno můžeš vidět a zažít, je tvé odhodlání. A taky trochu řídící schopnosti.

Holduješ volnomyšlenkářským filozofickým vtípkům? Nebojíš se bizarních historek, prozkoumávání nejmenších vietnamských vesniček, nejchudších oblastí, nejodlehlejších pláží, neobjevených přírodních krás a jiných míst, o kterých nemají tušení ani pisálci z Lonely Planet?

Pak je tohle ta správná kniha pro tebe!

Cover_Front_TheOne

Nazev svazku: Vietnamska rebelie
Pisar: Lukas Kloucek
Format: Doopravdicka papirova knizka 160 x 227 mm
Pocet stran: 176
ISBN: 978-80-904636-4-6
Cena: 249 kacek (do poloviny zari jen 199)

Na mem poetickem blogu se rozdava radost, nic se tu neprodava. Nastesti si ale moji prvotinu muzete koupit v eshopu Motoroute. Predobjednat si ji za zvyhodnenou cenu byl pak jeste lepsi napad, na jehoz realizaci je uz ale pozde.

Kniha vysla v druhe pulce zari a sla predobjednat za snizenou cenu 199 Kc. Ode dne vydani stoji 249 Kc a levnejsi uz nebude.


★★★ Koupit Vietnamskou rebelii muzete zde ★★★


Ukazka z knihy (cela 21. kapitola) na Klubknihomolu.cz

Vietnamska rebelie v Databazi knih ci v Ceske bibliograficke databazi

Pridej slovo do pranice

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..